Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2021 EDYCJA ONLINE

Czwartek, 4 listopada 2021 r.

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima. Konferencja jest poświęcona najpopularniejszemu w Polsce programowi dla małych i średnich firm! Wydarzenie odbędzie się online, spotkajmy się 26 listopada!
Zapraszamy wszystkich Klientów Comarch ERP Optima niezależnie od roli, jaką pełnicie Państwo w organizacji. Jeśli dopiero szukacie Państwo systemu ERP do obsługi firmy również zachęcamy do udziału w konferencji!
Dlaczego warto? Będzie okazja zapoznać się m.in. z zagadnieniem zmian w przepisach podatkowych wynikających z wprowadzenia Polskiego Ładu, opowiemy o nowościach, które wprowadziliśmy w naszych systemach oraz o planowanych kierunkach rozwoju. Dla Państwa wygody prelekcje podzieliśmy na panel główny i dwie sekcje tematyczne: panel Księgowy i Kadrowo – Płacowy oraz panel Handlowo – Logistyczny.
Zaproszeni zostali także Klienci referencyjni, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach m.in. sprawnym obiegu dokumentów z Comarch DMS, e-commerce, jako niezbędnym elemencie każdej firmy, czy aplikacji Comarch Moje Biuro Rachunkowe.
Ponadto dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne promocje sprzedażowe!
Serdecznie zapraszamy!
Agenda i możliwość zapisu znajdują się poniżej:
https://events.comarch.com/erp/spotkania-z-uzytkownikami-comarch-erp-optima-2021-edycja-online
tagi: Comarch
⇦ wszystkie Aktualności
Strefa klienta