Comarch ERP Optima lub XT za darmo

Czwartek, 16 listopada 2017 r.

Już od stycznia 2018 roku wszyscy przedsiębiorcy będą mieli obowiązek na comiesięczne generowanie i wysyłanie struktur Jednolitego Pliku Kontrolnego. Dlatego firma Comarch wyszła naprzeciw wszystkim mikroprzedsiębiorcom i przygotowała promocję, dzięki której mamy możliwość bezpłatnie pozyskać oprogramowanie Comarch umożliwiający fakturowanie i pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

 

Promocja na rok darmowego oprogramowania Comarch ERP XT w chmurze lub Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej dla mikrofirm umożliwiający fakturowanie i pełną obsługę JPK obowiązuje tylko do 15 grudnia 2017 roku.

 

 

 

Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej instalujesz w tradycyjny sposób, a wszystkie dane gromadzisz na swoim lokalnym komputerze. Program, w regularnej sprzedaży wart 180 PLN, zawiera moduły Faktury i Kasa/Bank oraz dostęp do Comarch ASYSTA. Możesz go potem z łatwością rozbudować, dobierając do podstawowej wersji kolejne funkcjonalności.

Wersja Comarch ERP Optima START Mikrofirma, którą oferujemy w promocji, umożliwia Ci pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

 

 

Comarch ERP XT w chmurze to rozwiązanie dla dynamicznych przedsiębiorców. Dzięki tej wersji zyskujesz możliwość sprawowania kontroli nad firmą gdziekolwiek i kiedykolwiek za pomocą komputera albo urządzeń mobilnych – tabletu czy smartfona. Decydując się na tę opcję, otrzymujesz pakiet Faktury i Księgowość w regularnej cenie 29zł/mc na 12 miesięcy za darmo!

Wersja Comarch ERP XT, którą oferujemy w promocji, umożliwia Ci pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

 

Zachęcamy do pobrania

 

przygotowanego przez ekspertów Comarch i Taxpoint e-booka o Jednolitym Pliku Kontrolnym. Stanowi on podręczne kompendium wiedzy niezbędnej każdemu przedsiębiorcy, by należycie wywiązywać się z nowych obowiązków podatkowych. Z e-booka dowiesz się, jak określić wielkość swojej firmy, kiedy i jakie struktury JPK powinieneś przekazać organom kontrolnym, a także krok po kroku poznasz drogę do uzyskania podpisu kwalifikowanego i poprawnego wygenerowania JPK.

tagi: Comarch
⇦ wszystkie Aktualności
Strefa klienta